У Дніпрі реорганізують дитячо-юнацький центр ДОР «Колобок», керівники якого приховують фінансову документацію

logo
234361_u_dnipri_reorganizujut_ditjacho_junackij_.jpeg


У Дніпрі реорганізують дитячо-юнацький центр ДОР «Колобок», керівники якого приховують фінансову документацію

12 березня депутатська комісія з питань комунальної власності та ЖКГ відмовила в перегляді питання про реорганізацію КЗ «Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва» ДОР». Таке рішення було прийняте через відмову представників центру надати звітну фінансово-економічну документацію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Наталії Балахніної у Facebook.

Як зазначається, питання щодо реорганізації КЗ «Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва» ДОР «Колобок» наробило неабиякого галасу під час засідання комісії.

Йдеться про перегляд попереднього рішення щодо реорганізації дитячо-юнацького центру, приєднавши його до КП «Молодіжний центр міжнародного співробітництва та туризму» Дніпропетровської облради».

«Члени комісії слухали виступаючих з цього приводу майже півтори години. Директор центру «Колобок» Неля Гончар не лише не погодилась з реорганізацією закладу, а й почала активно проводити піар-компанію на сторінках соцмереж з цього приводу, використовуючи гучну назву «рейдерське захоплення». Навіть звернулась з листами до Президента і Прем’єр-міністра», — зазначила Наталія Балахніна.

За повідомленням, на засіданні був присутній директор департаменту освіти і науки ДніпроОДА, який обґрунтував необхідність злиття двох споріднених закладів. За його словами, таке рішення суттєво заощадить обласний бюджет, а саме більш ніж два мільйона гривень на рік без майнових і ресурсних втрат для обох закладів.

Також виступали студенти, які наголосили на тому, що вони співпрацюють саме з Молодіжним центром, а про міжнародне співробітництво і заходи «Колобка» вони не обізнані.

Секретар комісії Віталій Погосян ще на минулому засіданні попросив директорів обох закладів надати членам комісії звіт фінансово-економічної діяльності за останні три роки для ознайомлення, щоб прийняти обґрунтоване рішення. Директор Молодіжного центру надав дану інформацію. Однак представники центру «Колобок», які начебто зацікавленні у всебічному розгляді цього питання, не надали комісії документи.

«Тож після півторагодинних виступів з цього питання, комісія прийняла рішення відмовити в перегляді питання про реорганізацію КЗ «Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва» ДОР», — підсумувала Наталія Балахніна.

Автор: Людмила СТУПАК


А поделиться?