У Дніпрі ремонтують трамвайний переїзд за новими технологіями (фото)

logo

У Дніпрі ремонтують трамвайну колію на перехресті вул. Робочої та вул. Криворізької. Тут замінять 130 метрів рейок та знешумлять колію. Крім того, відремонтують трамвайний переїзд, яким проїжджає автотранспорт.

Зараз триває демонтаж старої колії. Коли буде завершено ремонт, водії матимуть безперешкодний проїзд. Також після завершення робіт буде відновлена бруківка та тротуарна плитка.

ремонт трамвайного переїзду_Дніпро

Ремонт планують закінчити до 24 жовтня. Для автомобільного транспорту тимчасово буде організовано об’їзд цього перехрестя. Через ремонт також були внесені зміни у рух громадського транспорту, детальніше про це за посиланням.

ремонт трамвайного переїзду_Дніпро

Цього року КП «Дніпровський електротранспорт» взялося за найпроблемніші ділянки перетину трамвайних та автомобільних шляхів. Саме на цій ділянці, на перехресті вул. Робочої та вул. Криворізької, ремонт відбувається за новими європейськими технологіями. Специфіка цього перетину у тому, що тут проїжджає чимало транзитного вантажного транспорту, тож його зроблять більш стійким.

ремонт трамвайного переїзду_Дніпро

Цього року вже відремонтували трамвайну колію на перетині з автомобільними дорогами на таких перехрестях: просп. Д. Яворницького – вул. Вернадського, просп. Д. Яворницького – вул. Барикадна, просп. Д. Яворницького – вул. Січових стрільців, просп. Д. Яворницького – вул. А. Фабра, просп. Д. Яворницького – вул. Шмідта, просп. Свободи – вул. Гвардійська, просп. Пушкіна – пров. Січовий, вул. Святослава Хороброго – вул. Короленка, вул. Святослава Хороброго – вул. Січових стрільців, вул. Святослава Хороброго – вул. Грушевського, вул. Святослава Хороброго – вул. Троїцька.