У Дніпрі ремонтують двір біля найдовшого будинку міста

logo

Комунальники Дніпра продовжують ремонтувати двір біля найдовшого будинку міста – «Китайська стіна». Зі скаргами на аварійний стан дороги та тротуарів місцеві мешканці зверталися до мера. Бо, за їхніми словами, дороги були у жахливому стані.  Повідомляють у Дніпровській міській раді.

«Тут були ями, через які ми постійно спотикались. Крім цього, після ряснихдощів тут стояла вода у калюжах. Нині ані ям немає, ані води. От навіть нещодавно пройшов дощ – і в нас сухо. Тож ми дуже раді, що нам нарешті зробили новеньку дорогу та тротуари», – прокоментувала місцева мешканка Наталя Клімова.

Нині працюють біля будинку на просп. Героїв, 12. Встановлюють бордюрний камінь, ремонтують тротуар та зону перед під’їздами. А до цього комунальники вже комплексно оновили і дорогу, і тротуар у дворах будинків по просп. Героїв № 14-А, № 18, № 18-А, № 4 та № 6, атакож під’їзну дорогу до амбулаторії.  Роботи з ремонту цього двору вже виконані на 40 %. У цілому їх планують завершити до кінця листопада, але якщо погода дозволятиме комунальникам працювати.