У Дніпрі проведуть інвентаризацію земель

logo

image

Депутати Дніпровської міської ради на сесійному засіданні ухвалили рішення про інвентаризацію земель міста: КП «Комзем» встановлюватиме межі об’єктів землеустрою, їх правовий статус, а також виявлятиме ділянки, що використовуються не за цільовим призначенням.

Про це повідомляє пресслужба мерії Дніпра, передає Укрінформ.

«Інвентаризація проводитиметься для впорядкування земельних відносин, встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу. А також для виявлення земель, що не використовуються або використовуються нераціонально чи не за цільовим призначенням, виявлення і консервації деградованих сільськогосподарських угідь і забруднених земель, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення державного земельного кадастру, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель», – йдеться у документі.

Міський голова Борис Філатов зазначив, що така робота в місті проводилася постійно, а тепер цей процес оформлено інституціонально.

«У міському господарстві потрібно продовжувати наводити лад – цим ми також опікуємося на постійній основі. Коли буде проведено інвентаризацію та повний аудит, це напряму вплине на дохідну частину бюджету», – пояснив Філатов.

Як повідомляв Укрінформ, у 2021 році Держгеокадастр запланував внести до Державного земельного кадастру (ДЗК) відомості про земельні ділянки державної форми власності площею один мільйон гектарів.