У Дніпрі пройшов обласний фінал спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя-2017″ (ФОТО)

BAS1Вісім найкращих команд змагалися за звання найсильнішої в Дніпропетровській області Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське Лелеченя-2017″, партнером якого цьогоріч стала компанія INVITRO.

На перемогу претендували щонайменше чотири команди-аксакали цих змагань, які вже не один рік змагаються за першість — міст Дніпро, Кам’янське, Нікополь та Нікопольського району. У різних видах був свій лідер. У вікторині перемогла команда Дніпра. Найшвидшими в естафеті були хлопці та дівчата міста Кам’янське.

А в артболі вже не було рівних команді Кам’янської школи Нікопольського району. Їх конкуренти «забуксовали» в інших видах, у той час, як вже семиразові переможці обласних змагань були поряд з першим місцем й у підсумку в черговий раз перемогли.

BAS2BAS3

BAS4BAS5

Таким чином, путівку у Всеукраїнський фінал отримали, згідно нової редакції положення про захід, спільні команди Нікопольського району та команди-срібного призера змагань — міста Нікополь.