У Дніпрі пройшов черговий етап праймеріз партії «Сила людей»

logo

У Дніпрі пройшов черговий етап праймеріз партії "Сила людей"

Сьогодні, 11 січня, у Дніпрі місцевим осередком партії «Сила людей» було проведено таємне голосування, під час якого було визначено, кого із кандидатів від партії висунуть на всеукраїнському з’їзді, як кандидата на посаду президента. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як повідомив один із представників партії та можливий кандидат на майбутніх президентських перегонах Вадим Шебанов, ця процедура має відбутися у всіх містах до 13 січня.

«Сьогодні люди проголосують, ми публічно відкриємо скриньку, запишемо всю інформацію у протокол і відправимо його до виборчкому. Наразі ця процедура йде у двох містах — Дніпрі та Києві. Голос можна віддати за одного з чотирьох кандидатів. Потім, опираючись на результати усіх голосувань на з’їзді буде висунуто єдиного кандидата від партії», — повідомив Шебанов.

Наразі від «Сили людей» у президенти можуть піти Дмитро Гнап, Олександр Квашук, Ярослав Федоришин та  Вадим Шебанов. З’їзд партії відбудеться як після завершення процедури попереднього голосування.

Автор: Антон МОРОЗ