<>

У Дніпрі пройде МЯУ Garage Sale: збір коштів для котячого притулку

У Дніпрі пройде МЯУ Garage Sale: збір коштів для котячого притулку

Сьогодні, 14 липня, у медіа-центрі «Забеба» організатори заходу МЯУ Garage Sale розповіли про благодійний проект, збори від якого підуть на притулок для котів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

«На сьогоднішній день допомога котикам в Дніпрі існує в приватному порядку — люди відкривають невеликі перетримки у себе вдома, — розповіла представник притулку для котів домашнього типу Євгенія Новачок. — Зараз, наскільки я знаю, ТЗТ «Друг» почав будівництво притулку. Зокрема, вони роблять цілий поверх для інфекційних котів. Це велика проблема, оскільки приватним притулкам складно допомагати котам з такими захворюваннями — в квартирі складно організувати карантинну зону».

Вартість проекту від двух до трьох тисяч гривень, в залежності від того, що на даний момент потрібно тваринам. Якщо потрібні обробки чи допомога ветеринара, то це може дійти до 3 тисяч гривень на 15 тварин. 

За словами головного організатора заходу Локі Джей фон Дорн, на МЯУ Garage Sale організатори придумали розваги для дорослих і дітей.

«Усі заходи пройдуть на сцені, яка знаходиться за Палацом студентів, — говорить організатор. — Для любителів почитати буде відкрита зона буккросингу. Також, будуть працювати фудкорти і майстер-класи з йоги. З дітьми будуть займатися аніматори. Кожен продавець на заході сам визначить суму, яка піде на користь котиків. Що важливо: вся їжа на заході буде вегетаріанської».

Усе що продавці зможуть продати, і захочуть віддати на користь притулку — вони віддадуть, оскільки це благодійна пожертва. 

МЯУ Garage Sale відбудеться 22 липня з 11:00 до 19:00 у парку Шевченка на Сцені Stage. 

Автор: Валерія ІЛІЄВА