У Дніпрі пройде безкоштовна вакцинація домашніх тварин

logo

Від початку 2024 року на Дніпропетровщині зареєстрували 29 випадків сказу – це найбільший показник серед інших областей. Україні. Також у лідерах по кількості випадків захворювання на сказ у тварин – Львівська, Харківська, Тернопільська та Вінницька області.

Спалах інфекції має декілька причин. З початку російського вторгнення кількість безпритульнихтварин зросла на 60%. Також через воєнний стан профілактика сказу серед диких тварин стала надзвичайно ускладненою.

Міжнародний фонд захисту тварин IFAW та українська соціальна ініціатива Save Pets of Ukraine запускають програму комплексної допомоги домашнім улюбленцям “Лапки в Безпеці”. Проєкт діє з 9 травня по 10 червня.

“Профілактика поширення інфекційних хвороб, це складна та в одночас важлива задача для нас. Бо проблема сказу в Україні – тільки здається не актуальною. Бо дедалібільше ветеринарних лікарів та власників стикаються з ним від Сходу до Заходу нашої країни.” – Анастасія Іваніченко, Координаторка проєктів Save Pets of Ukraine

У безкоштовний пакет ветпослуг входить щеплення від сказу та інфекційних хвороб та чипування. Такий комплексний підхід допоможе не тільки вберегти улюбленця від хвороб, але й суттєво збільшити шанси на його повернення у родину у випадку загублення.

У Дніпрі послуги пункт вакцинації знаходиться за адресою:

Ветклініка«Айболіт»;, Бульвар Слави 28А

Тел. +380680468399, +380661868356

Лікарі приймають за попереднім записом. Обмежень по кількості домашніх тварин на одного власника немає. Першочергово послуги надаватимуться улюбленцям внутрішньо переміщених українців та українок.