У Дніпрі проходить відбір на програму з підприємництва YEP Starter

logo
226216_u_dnipri_prohodit_vidbir_na_programu_z_pi.jpeg


У Дніпрі проходить відбір на програму з підприємництва YEP Starter

У студентів Дніпра є можливість долучитися до Україно-Естонської програми з підприємництва YEP Starter, де учасники зможуть навчитися основам бізнесу у найкращих підприємців України та Естонії. Про це повідомляє Дніпроград зі слів начальника відділу департаменту освіти та науки ДніпроОДА Ірини Шумік та координатора операційної команди YEP в Дніпрі Владислави Подкуйко.

Проект реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії, тому участь у ньому є безкоштовною. Сенс проекту — навчити студентів навичкам підприємницької діяльності.

«Академічні звичайні програми наших університетів, нажаль не передбачають навчання студентів підприємництву, а знання та навички у цій сфері зараз є дуже актуальними. Для наших студентів це буде гарна можливість навчитися основам підприємництва, зрозуміти як оформити та реалізувати свою ідею, як відкрити власну справу», — розповідає Ірина Шумік.

YEP Starter – це мережа академічних бізнес-інкубаторів, ціллю якої є побудувати міцну екосистему молодого підприємництва в Україні та сформувати партнерство між державами. Учасники програми матимуть можливість набути необхідні знання для відкриття особистого бізнесу. Учасники з найкращими програмами поїдуть представляти свої проекти перед інвесторами в Естонії. Як зазначає координатор програми, резидент програми має можливість дізнатися усе необхідне про бізнес, поспілкуватися з іноземними спікерами, отримати експертну оцінку.

YEP інкубатори вже є у семи містах України. Резиденти можуть реєструватися як студенти Дніпровської політехніки або ДНУ. Лекції проходять у форматі онлайн, проте для стартапів воркшопи проходять у Києві разом з естонськими спікерами.

Набір триває до неділі – 18-го лютого. Якщо усі бажаючи не встигнуть зареєструватися вчасно, вони зможуть пройти тижневий літній інтенсив, або дочекатися до наступного набору у програму, який відбудеться восени. Усі подробиці можна дізнатися на сторінці проекту у соціальній мережі Facebook.

Нагадаймо, що Дніпровська політехніка стала лауреатом обласної Універсіади-2017

Автор: Ольга АНДРОСОВА


А поделиться?