У Дніпрі посадовці та підрядник привласнювали гроші, виділені на будівництво метро — ЗМІ

logo

Завершено лише 10% від необхідних обсягів будівельних робіт.

У Дніпрі завищували обсяги виконаних робіт з будівництва та утримання нової лінії Дніпровського метрополітену. Генеральний підрядник разом з посадовцями міської ради привласнювали виділені гроші. 

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на дані СБУ.

Читайте також:

У Дніпрі слідом за Києвом та Харковом теж відновили роботу метро

Правоохоронці встановили, що генеральний підрядник — турецька компанія «Лімак» разом з чиновниками Дніпровської міської ради підроблювали бухггалетрську документацію. За інформацією видання, судова експертиза встановила збитки у розмірі 379 млн. грн.

Громадянину Туреччини — керівнику представництва компанії «Лімак» оголосили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст. 366 (Службове підроблення) та ч.2 ст. 367 (Службова недбалість) КК України. Наразі встановлюють співучасників злочину.

У липні 2020 року мине рівно 4 роки з дня підписання контракту між комунальним підприємством «Дніпровський метрополітен» Дніпровської міської ради та турецькою компанією «Лімак». Наступного року будівництво метро в Дніпрі має повністю завершитися.

Нагадаємо, у Дніпрі закупили неякісне обладнання для метро на кілька мільйонів гривень. Воно загрожує життю і здоров’ю громадян.