У Дніпрі попрощалися з відомим волонтером, який напередодні загинув у ДТП (Відео)

logo
223827_u_dnipri_poprowalisja_z_vidomim_volontero.jpeg


Леонід Краснопольський
Леонід Краснопольський

апостроф

Дніпро

07.02.2018 15:23

Молебень провели у єврейському центрі Менора

Із відомим волонтером Леонідом Краснопольским, який четвертого лютого загинув у ДТП, попрощалися у Дніпрі. Молебень провели у єврейському центрі Менора. Зібралися сотні людей. 

За темою

>
У Дніпрі в ДТП загинув відомий український волонтер: що відомо

«Ми прощаємося з ним, як з побратимом бойовим, оскільки у нього був свій фронт. Одного разу він мені сказав, що допустив свою одну дурість: відмовив одному хлопцю і згодом дізнався, що він загинув в Іловайському котлі. Після того він ніколи жодній людині ні в чому не відмовляв», — розповів доброволець полку «Дніпро-1» Едуард Наумов.

Леонід Краснопольський — переселенць. До 2014-го був успішним дизайнером одягу в Донецьку. Із початком російської агресії допомагав українським армійцям на блокпостах, за це бойовики його і ув’язнили. Згодом чоловіка обміняли і він разом із родиною переїхав до Дніпра, де став активним учасником волонтерського руху, одягав армійців у військову амуніцію та бронежилети. Також, щоб допомогти українській армії, заснував бренд hunta.in.ua, який став відомим в усій країні. Підтримував безліч благодійних проектів.

Леонід Краснопольский загинув у Дніпрі в автомобільній аварії 4 лютого.

Дивіться також фотогалерею за темою:

У Дніпрі у ДТП загинув відомий волонтер: фото з місця трагедії


А поделиться?Читайте также: