У Дніпрі помітили унікальний триповерховий гараж у формі замка

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Суспільні та соціальні новини Дніпра / У Дніпрі помітили унікальний триповерховий гараж у формі замка У Дніпрі помітили унікальний триповерховий гараж у формі замка

У Дніпрі помітили унікальний триповерховий гараж у формі замка

У Дніпрі на Перемозі помітили цікаву споруду – гараж, який має три поверхи. Окрім того, кожен з поверхів менший за попередній, що нагадує форму замку чи палацу, – пише «Наше Місто» з посиланням на фейсбук-сторінку «Наша Перемога».

Першийповерх гаража нічим не відрізняється від звичних для нас споруд для транспорту. Проте верхні два поверхи мають дуже цікаву форму: на другому є козирки з двох боків, а третій має повноцінний двосхилий дах.

Автор допису написав, що це гараж у формі замка. Натомість користувачі одразу пояснили, що це за чудернацька споруда.

Виявляється, гараж тут – тільки перший поверх. Наступні поверхи створені для голубів.

«Це голуб’ятня. І скоріш за все, такі голуб’ятні будували дляблагоустрою дворів при будівництві будинків. У нас в 118-му було цілих дві таких, бо і двір великий. Однією опікувався дядя Міша. Дядя Міша мав одну руку, але вправно тримав голубів і порав всю будівлю. Голуби дійсно жили в тій голуб’ятні у верхньому будиночку», – поділилася у коментарях пані Тетяна.

Натомість деякі з коментаторів повідомляють, що це «хитрий голубник».

«Це голубник у 118 будинку навпроти 2 корпусу. Це хитра голуб’ятня, оскільки там гараж, авже потім голубник. Гаражі ставити було не можна, а ось голубники можна», – каже пані Вікторія.

Фото: фейсбук-сторінка «Наша Перемога».

Нагадаємо, раніше ми писали: Гараж з бочки: у Дніпрі помітили незвичайну конструкцію для паркування машин (Фото)

Читайте також: В Україні виявили небезпечного карантинного жука:як виглядає та що робити, якщо помітили у Дніпрі.