У Дніпрі померла зооволонтерка, яка разом з донькою багато років рятувала котиків

logo

У Дніпрі померла зооволонтерка, яка разом з донькою багато років рятувала котиків

16/05/20241 Min Read | 235

У Дніпрі раптово пішла з життя відомий зооволонтер Лілія Леонова, її добре знали в Дніпрі та далеко за межами нашого міста. Про це повідомляє Дніпро Регіон.

На 55-році життя померла зооволонтерка Лілія Леонова, яка разом з донькою ОлесеюЛеоновою рятувала котів. Цілодобово вона допомагала Олесі лікувати, реабілітувати котиків притулку. Багато з ким вона спілкувалася, підтримувала. Та менш ніж за добу жінки не стало. Страшний діагноз – аневризма аорти.

Дніпро. І не тільки Дніпро – Україна! Багато людей знають одного із найвідоміших волонтерів Олесю Леонову (Притулок “Друг”). Правою рукою Олесі завжди була її мама Ліля. Цілодобово вона допомагала Олесі лікувати, реабілітувати котиків притулку. Багато з кимвона спілкувалася, підтримувала, допомагала. Ліля померла. Все сталося менш ніж за добу. Страшний діагноз – аневризма аорти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагменттексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів

Рейтинг статті

Раніше ми писали:У Дніпрі розгорівся скандал навколо автовокзалу. З’явились подробиці (відео)Флешмоби, пісні та один з найбільших в Україні кептарів. Як Дніпро святкує День вишиванкиДніпро отримав чергову партію генераторів від Японії, серед яких є потужні установки по 1 мВт, —Філатов

Приєднуйтесь також до Дніпро Регіон у Google News. Слідкуйте за свіжими новинами! Приєднатися

Дивіться ще