У Дніпрі поліція забрала у матері двох недоглянутих доньок. Діти їли папір і пінопласт

logo

Мати дівчат та її співмешканець жили за рахунок дитячих виплат від держави.

У Дніпрі поліція забрала в матері двох голодних і занедбаних доньок. Діти їли папір та пінопласт, бо харчів їм не давали. Мати сестричок і її співмешканець жили за рахунок дитячих виплат від держави, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Патрульні виявили маленьких дівчаток голодних, брудних та з вошами. Одне ліжко з брудною білизною на двох – до цього звикли діти. Від смороду в квартирі важко дихати. Вбиральня не працює. У ванній оселилися хробаки. У таких умовах з дітьми жила їхня мати та її співмешканець.

Читайте також:

Мати покинула шістьох дітей на березі ставка в Одесі: малеча їла сиру цибулю і картоплю

Виявилося, що вони ніде не працюють. Це спосіб життя такий був. Жінка спокійно розповідала, що вони живуть на дитячі гроші, які вона отримує», — каже речниця патрульної поліції Дніпропетровської області Людмила Копиленко.

Поліцію викликав власник квартири. Скаржився поліції, що цивільна дружина його ображає та б’є посуд. На постійні сварки та бійки у цій квартирі сусіди постійно скаржилися.

Відео

Їли папір та пінопласт: поліція забрала від матері двох голодних і занедбаних доньок

У Дніпрі поліція забрала в матері двох доньок — голодних і занедбаних. Дівчаток вдалося врятувати випадково. На агресію матері у поліцію поскаржився її співмешканець. Дорослі, кажуть сусіди, жили за рахунок дитячих виплат від держави.  

Їли папір та пінопласт: поліція забрала від матері двох голодних і занедбаних доньок

Чоловік — не батько дітей, а 25-річна жінка просто у гостях в знайомого – такі відповіді отримали соціальні служби Дніпра, що протягом року приходили перевіряти скарги сусідів. З’ясувалося, що багатодітна матір офіційно одружена з іншим, зареєстрована у селі. Тож, мовляв,  лише тамтешня служба мала повноваження вирішувати долю дітей.

Там із бабусею живе найстарша донька. На всіх трьох дітей мати отримує виплати від держави. «Ми не приходили з перевірками, тому що вони у нас не перебували на обліку. Сигнал був від сусідів. Мати написала пояснення, що вона тут проживала тимчасово і що вона їде за своїм місцем реєстрації», — пояснила керівниця служби у справах дітей Шевченківського району Валентина Ровна.

Читайте також:

У Рівному мати залишила немовля у гуртожитку і зникла. Малюка знайшли ледь живого після її побиття

Де офіційний тато дітей та чи позбавлятимуть його з матір’ю батьківськіх прав на трьох дітей і виплат, вирішують соціальні служби. Сама жінка поки на контакт не йде. Своєю чергою вже зафіксувала невиконання батьківських обов’язків.

Зараз п’ятирічна Діана та півторарічна Аня перебувають у лікарні. Вони тут вперше побачили чисті ліжечка і лише зараз дізналися, що таке горщик. Лікарі приголомшені, бо діти просто кидаються на харчі. Життя поза небезпекою, але попереду  відновлення та лікування.

«Вони випорожняються пінопластом, волоссям, папером. Це каже про те, що не було чого їсти їм. Вони, мабуть, їли те, що було під руками. Вони не можуть наїстися. Наші нянечки кажуть, що потрібно їх ще кілька разів годувати», — каже лікарка-педіатр Лія Сегеда.

Кореспондентка ТСН Ольга Павловська.