У Дніпрі поліція відкрила справу стосовно депутата за розпалювання національної ворожнечі

На підставі зібраних Службою безпеки України матеріалів слідчі поліції відкрили кримінальне провадження стосовно депутата міськради Дніпра від Опозиційного блоку Сергія Суханова.  

Його звинувачують в розпалюванні національної ворожнечі (стаття 161, частина 2 Кримінального кодексу). Про це розповів мер міста Борис Філатов.

Правоохоронці таким чином відреагували на пост Суханова в Фейсбук, в якому він:

«Оприлюднив текст з нецензурними висловлюваннями на адресу осіб єврейської національності, із закликом до жителів Дніпра, які поділяють його погляди, щодо здійснення протиправних проявів з ознаками розпалювання міжнаціональної ворожнечі і ненависті». Це формулювання поліції.

Сам пост, який викликав звинувачення СБУ в розпалюванні національної ворожнечі, чиновник уже видалив. Однак він визнає його існування. У наступному записі він вибачився перед єврейською громадою і своєму «надмірно емоційному пості».

«Напевно, це перша кримінальна справа в країні за розпалювання міжнаціональної ворожнечі в соцмережах», — додав градоначальник.

Раніше НВ писало, що прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження стосовно народного депутата з групи Воля народу Олександра Пономарьова. Йому не сподобалася увагу журналістів в кулуарах Верховної Ради, і він вихопив їх телефони.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Читайте также: