У Дніпрі покажуть весільну моду трьох століть

logo
223877_u_dnipri_pokazhut_vesilnu_modu_troh_stoli.jpeg


Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. Яворницького та музей «Машини часу» організують спільну виставку «Весільний вернісаж», що стартує 14 лютого – в День усіх закоханих. 

На містян і туристів чекатимуть старовинне й сучасне вбрання, розповідь про традиції укладання шлюбу, повідомили в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА. 

«Гості нашої виставки побачать весільні головні убори й аксесуари, якими прикрашали себе наречені у ХІХ та ХХ сторіччях. Також будуть і сучасні сукні», — зазначили в історичному музеї ім. Яворницького.

Натомість організатори «Весільного вернісажу» в музеї «Машини часу» акцентують увагу на весільних кортежах й автомобілях, на яких їздили до РАГСів у ХХ сторіччі.

Читайте також: Замки Львівщини запросять одружитися за добу

«У нас будуть стояти прикрашеними по-весільному три автомобілі: «Москвич» 50-х, «Волга» 70-х та «Чайка» 80-х років. Відвідувачі побачать подарунки, які прийнято було вручати молодятам на весілля. Зустрічати гостей будуть короваєм, посипатимуть зерном і монетами», — розповів директор закладу Михайло Прудников.

Триватиме експозиція з 14 лютого до 1 квітня.


А поделиться?