У Дніпрі показали, як виглядає дореволюційна покинута будівля трубного заводу

logo

У Дніпрі показали, як виглядає дореволюційна покинута будівля трубного заводу, де колись розташовувався відділ кадрів.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Facebook-сторінку “История в фотографиях. Екатеринослав-Днепропетровск”.

Днями Олена Присягіна, адміністраторка групи, відвідала покинуту дореволюційну будівлю, де колись розташовувався відділ кадрів трубопрокатного заводу іменіЛеніна, а пізніше Дніпровського трубного заводу.

За словами Олени, попри знайдений цікавий матеріал, зокрема старі документи та фотографії, відвідування цього місця викликало сум і пригніченість через велику кількість втрачених робочих місць.

“Будівля не маленька, і по залишеним слідам видно, що життя тут вирувало”, – зазначила вона.

У приміщенні безліч кабінетів, меблі, документи, стенди з фотографіями та правилами, канцелярське приладдя, посуд іщоденники.

“Поки була там, відчуття пригніченості не відпускало. Але з’їздила недаремно, привезла цілий пакет із документами та фотографіями. Розсортую все і публікуватиму”, – додала Олена.

Незабаром Олена планує розмістити знайдені документи та фотографії у мережі, щоб поділитися з іншими історією цього колись активного і значущого місця.

У Дніпрі показали як виглядає дореволюційна покинута будівля трубного заводу

Нагадаємо, на аукціоні, 13 травня, частину майна збанкрутованого ПАТ “Дніпропетровський трубний завод”продали за суму 45,12 млн грн.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися пронайважливіші події Дніпра.