У Дніпрі почали відключати воду та опалення за борги

logo

Днями Водоканал у Дніпрі почаввідключати воду за борги. Також попередження про відключення опалення розповсюдила міська рада.

Через те, що Кабмін дозволив відключати злісних неплатників, абонентів відключатимуть і у Дніпрі. Так в Індустріальному районі міста на відключення води сформували список із 200 домогосподарств і почали відрізати людей від мереж. Загалом дніпряни заборгували майже 718 мільйонів гривень Така новина обурює і доводить до сліз пенсіонерів, у яких мізерна пенсія. Наприклад,з 2600 гривень, треба заплатити за світло, опалення, воду тощо – грошей не залишається зовсім. Юристи у свою чергу стверджують, що такі відключення наразі цілком законні. У Водоканалі закликають за наявності боргів та щоб воду не відключили, укласти договір про реструктуризацію боргу.

“Відключати опалення будуть цілими під’їздами, адже технічної можливості відрізати одного платника немає! У боржників є місяць, щоб звернутись до підприємства й укласти договір прореструктуризацію, – кажуть в КП «Теплоенерго». Наприклад, Майже два мільйони гривень заборгували мешканці будинку № 46 по вул. Велика Діївська за тепло. «У цьому будинку 12 під’їздів – це 422 квартири. Ми поінформували оголошеннями на під’їздах», — каже помічниця директора КП «Теплоенерго» Анастасія Сухіна.

Кількість переглядів: 50

боргивідключення вода Дніпро опалення