У Дніпрі побудують сучасні станції метро: опубліковано фото проєктів

logo

У Дніпрі показали, який вигляд матимуть входи в метрополітен на станціях «Центральна» й «Історичний музей», спроєктовані архітектурним бюро Захи Хадід.

Відповідні знімки розмістили в Instagram Progressive Dnipro із посиланням на власні джерела. Судячи із зображень, нові споруди будуть стильні і сучасні.

Згідно з візуалізаціями, в центрі вхід розташований між Європейською площею і площею Героїв Майдану, яку дещо видозмінили. А в районі Гагаріна також спроєктовано дві конструкції входу: одна біля пам’ятника генералу Пушкіну, друга – прямо біля прапора. Однак зображення ці мають чисто ознайомчий характер і на практиці все може бути зовсім інакше.

Варто відзначити, що розвиток метрополітену в Дніпрі триває досить довгий час. Перші 6 станцій відкрили в 1995 році, а в 2016 почалася активна фаза будівництва нових 3. У 2017 році ним зайнялася турецька компанія Limak Construction. Відкриття станцій «Театральна», «Центральна» і «Історична» заплановано на 2024 рік.

У Дніпрі показали майбутні входи в метрополітен на станціях "Центральна" і "Історичний музей"
Входи для нових станцій спроєктувало архітектурне бюро Захи Хадід
У Дніпрі з'являться нові станції метро

У Дніпрі побудують сучасні входи в метро

Також нагадаємо, що в Дніпрі почали ремонтувати ділянки трамвайних колій. Для зручності пасажирів усі роботи проводять вночі. Одна з таких ділянок – проспект Дмитра Яворницького, 74, в районі майданчика будівництва метро. У комунальному підприємстві запевняють: з потеплінням розпочнуться капітальні ремонти.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

у Києві з 20 по 23 лютого частково зачинено станцію метро «Харківська» через заміну турнікетів. Після ремонту пасажири зможуть використовувати qr-квиток, Kyiv Smart Card, картку киянина і безконтактну банківську картку;

також у Києві на кількох станціях метрополітену встановили автоматичні дефібрилятори. До 1 березня у відкритому доступі з’являться 19 подібних апаратів. Аптечки, передбачені проєктом, були закуплені і вже розміщені на станціях.