У Дніпрі планують реконструювати спорткомплекс «Метеор»

logo
212363_u_dnipri_planujut_rekonstrujuvati_sportko.jpeg


У Дніпрі планують реконструювати спорткомплекс «Метеор»

У Дніпрі планують реконструювати палац спорту «Метеор», на базі якого будуть тренуватися фігуристи міста та області. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Міст-Дніпро».

Як зазначається, наразі у Дніпрі діє лише одна тренувальна база для фігуристів, а саме Льодова арена. Цей спортивний комплекс розташований на житловому масиві Червоний Камінь.

«Зараз реконструкцією спортивного палацу «Метеор» займається народний депутат Іван Куліченко. Я також сприяю тому, аби оновлення було завершено на належному рівні», — стверджує голова відділення НОК України в Дніпропетровській області Андрія Павелко.

Голова відділення НОК України додав, що реконструкція стадіону «Трудові резерви» тривала протягом декількох років. Він переконаний, що на завершальній стадії «Метеор» нічим не поступатиметься «Трудовим резервам».

Нагадаємо, що у Дніпрі функціонує сучасний стадіон «Трудові резерви». Спортивний комплекс, який знаходився на дворічній реконструкції, відтепер багатофункціональний. Периметр поля зручно розділений на певні зони, що дозволяє одночасно займатися різними видами спорту.

Автор: Людмила СТУПАК


А поделиться?