У Дніпрі планують провести інвентаризацію дитячих майданчиків та стадіонів

logo
202302_u_dnipri_planujut_provesti_inventarizacij.jpeg


У Дніпрі планують провести інвентаризацію дитячих майданчиків та стадіонів

У Дніпрі депутати міськради ініціюють проведення інвентаризації дитячих ігрових та спортивних майданчиків. Про це стало відомо сьогодні, 28 листопада, повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів депутата міської ради Назара Постольника.

Як зазначається, під час 26-ї сесії Дніпровської міськради, 15 листопада, депутати підтримали рішення створити реєстр дитячих майданчиків.

«Ми дізнались, що гуманітарний відділ займається цим питанням. Однак, нажаль, місто досі не є безпечним для дітей. Зазвичай, дитячі комплекси на подвір’ях встановлюють депутати під час передвиборчої агітації. В такому випадку, в належному стані їх підтримують лише мешканці районів. Крім того, залишається велика кількість радянських майданчиків, пісочниць та гірок, які перебувають в жахливому стані», — розповів Назар Постольник.

Прикметно, що на інтерактивній відкритій мапі Дніпра з’явилися позначення дитячих містечок та спортивних зон. Однак на ній немає багатьох крупних комплексів.

Зі слів доповідача, наразі існує інформація лише про шість округів, в яких розташовані 95 майданчиків.

«Внаслідок того, що проблема невирішена, ми закликаємо створити перелік дитячих платформ з зазначенням балансоутримувачів. Приєднатися до процесу ми запрошуємо всіх жителів Дніпра», — додав депутат.

Автор: Людмила СТУПАК


А поделиться?Читайте также: