У Дніпрі підземку готують до зими (Фото)

logo

У Дніпрі працівники метрополітену готуються до роботи в осінньо-зимовий період. Зараз триває плановий предкомісійний огляд всього рухомого складу підземки. У разі виявлення несправностей фахівці метрополітену швидко їх усувають. Повідомляють у департаменті транспорту та інфраструктури м. Дніпро.

«Після кожного заїзду вагону метро в депо проводитьсяйого огляд та, в разі потреби, ремонт. Предкомісійний та комісійний огляд кожного вагону відбувається двічі на рік – восени і навесні. Всі порушення, які ми виявляємо, усуваються до комісійного огляду, аби отримати висновок, що техніка в належному стані і користування вагоном безпечно для пасажирів», — зазначив Іван Бондар, старший майстер відділення з ремонту і огляду рухомого складу та аварійно-відновлювальних засобів КП «Дніпровський метрополітен» ДМР.

Предкомісійний огляд триватиме ще тиждень. Це напружений час для робітників депо. Роботи вистачає кожному, поділився Олександр Мирончик, машиніст-інструктор локомотивних бригад.

Для безперебійної роботи всієї системи на кожній станції підземки встановлена кислотна акумуляторна батарея. У разі аварійних ситуацій або блекауту вона забезпечує освітлення станційпротягом 30 хвилин. Цього вистачить, аби запустити роботу генераторів.

«Батарея призначена для живлення оперативних ланцюгів управління, захисту, автоматики, а також аварійного освітлення станції. Її обслуговування включає візуальний огляд, перевірку цілісності ємностей, запобіжного скла, рівня електроліту в ємностях, шинопроводу та опорних ізоляторів.Якщо світло зникне, коли поїзд буде в тунелі, увімкнеться аварійне освітлення. Пасажирів зможуть вивести через тунель працівники метрополітену», — підкреслив Сергій Браженко, електромеханік КП «Дніпровський метрополітен» ДМР.