У Дніпрі підсвітили 123-метрову трубу у пам’ять про Героїв Небесної Сотні

logo

У Дніпрі підсвітили 123-метрову трубу у пам'ять про Героїв Небесної Сотні

У Дніпрі на 123-метровій трубі Нижньодніпровського трубопрокатного заводу запалили 700 світлових елементів. Це символічна свічка пам’яті на знак вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне Дніпро.

Організували захід представники молодіжної ради Дніпра. З пропозицією звернулися до дніпровської світлотехнічної компанії, розповів організатор Рафаель Кіжнер. Щоб відтворити ефект свічки, програмне забезпечення налаштовували кілька днів вручну.

«Саме так, для нас дуже важливо, аби максимально велика кількість мешканців нашого міста побачила, почула, згадала про цих людей, про героїзм цих людей, які віддали своє життя задля незалежної європейської України», — зазначив голова молодіжної ради Дніпра Рафаель Кіжнер.

Нагадаємо, 20 лютого — пам’ятний день з 2015 року, коли відповідний указ підписав п’ятий президент України Петро Порошенко. 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві силові підрозділи розстрілювали протестувальників. Усього за день було до ста жертв. Їх назвали «Небесною Сотнею». 20 лютого стало переломним днем у ході подій Революції Гідності.

Автор: Іван МУРАХА