У Дніпрі перевипускають учнівські для перехідних класів: пільги збережено

logo

Главная страница / Важливо / У Дніпрі перевипускають учнівські для перехідних класів: пільги збережено У Дніпрі перевипускають учнівські для перехідних класів: пільги збережено

У Дніпрі перевипускають учнівські для перехідних класів: пільги збережено

Розпочавсяпроцес перевипуску учнівських квитків для чотирикласників та дев’ятикласників у Дніпрі. Ця кампанія охоплює учнів, які переходять до наступного класу, адже термін дії їхніх попередніх квитків закінчився 31 травня. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міськувладу Дніпра.

За словами заступниці начальника відділу інновацій та висвітлення діяльності КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» Дніпровської міськради Софії Приліпко, учні, які очікують на нове проїзне, можуть користуватися старим за допомогою голограмної наліпки. Ця наліпка дійсна до 15 липня. Її можна отримати у вашому навчальному закладі. Наразі підприємство вже видало 6 611 таких наліпок.

«Увага батьків учнів 4-х та 9-хкласів! Для вчасного виготовлення нових учнівських квитків просимо заклади освіти надати списки учнів зазначених класів. Також, для оновлення даних у системі, нам необхідні: нове фото учня (без зайвих елементів, на світлому фоні, у форматі jpg), дата народження учня, клас, до якого зарахований учень. Батьки, які ще не надали фото своїхдітей, просимо зробити це якомога швидше та надіслати класному керівнику. Від оперативного отримання фото залежить швидкість виготовлення нового учнівського квитка. Для пришвидшення отримання учнівського квитка просимо батьків дітей, які очікують на перевипуск, співпрацювати зі школою та надавати оновлену інформацію про дитину», — зазначила під час брифінгу 3 червня Софія Приліпко.

Вона також нагадала, що навіть під час канікул усі учні можуть користуватись пільгами у транспорті за допомогою учнівського квитка.

Якщо виникли питання щодо учнівського, можна звертатися на гарячу лінію КП «єДніпро» за номерами: 067-876-94-49, 050-876-94-49, 063-876-94-94 з понеділка по четвер з 09:00 до 18:00, у п’ятницю – з 09:00 до 16:45.

Раніше ми писали,у Дніпрі відключать воду боржникам у двох районах міста.