У Дніпрі перевірили роботу котельні, яка опалює будинки у Чечелівському та Шевченківському районах

logo

Главная страница / Новини Дніпра / У Дніпрі перевірили роботу котельні, яка опалює будинки у Чечелівському та Шевченківському районах У Дніпрі перевірили роботу котельні, яка опалює будинки у Чечелівському та Шевченківському районах

У Дніпрі перевірили роботу котельні, яка опалює будинки у Чечелівському та Шевченківському районах

Сьогодні в рамках чергування Андрій Клименко, директор КП «Теплоенерго» та на сьогодні черговий по місту проінспектував роботу котельні та відновлення ізоляції труб. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Міжсезоння – активна порадля комунальників, оскільки після завершення опалювального сезону, тепловики одразу розпочинають підготовку до наступного. Однією з вагомих і надважливих робіт в підготовчих заходах є гідравлічні випробування теплових мереж на міцність і щільність, а також технічне обслуговування устаткування.

Так, першим етапом є чищення котлів від нальоту та нагару. Це допоможе підтримувати його оптимальну ефективність взимку, знижуючи витрати блакитного палива. Забруднення можуть призвести допошкодження окремих компонентів, зокрема, теплообмінника і форсунок, а також стати причиною нестабільної роботи котла або потреби в серйозних ремонтних роботах.

У Дніпрі перевірили роботу котельні, яка опалює будинки у Чечелівському та Шевченківському районах

«Гідравліку почнемо проводити з наступного тижня, та щоб не втрачати час почали обслуговування котельного обладнання. Сьогодні чистимо колекториодного котла. Ця процедура займає декілька днів, а на наступному тижні теж саме чекає і другий котел. Потім покращимо роботу системи хімводоочищення (ХВО), що теж дуже важливо, адже це видалення шкідливих домішок з води за допомогою хімічних реагентів, яка надходить в котел», – доповів під час інспектування майстер теплової дільниці №2 Сергій Музика.

Загалом під час проходження опалювального сезону комунальники аналізують стан обладнання, фіксують адреси, де траплялись аварії.А по завершенню сезону одразу розпочинають підготовку до нового.

«Будемо замінювати аварійні мережі, відновлювати ізоляцію, ремонтувати котли і насоси, встановлювати генератори, бо ворог не припиняє обстріли енергетичних об’єктів. Вдячний фахівцям за їх стійкість та відданість справі! Попри важкі часи, вони на своїх робочих місцях і роблять свою справу », – резюмував черговий по місту.

Окрім того, черговий по місту перевірив, як проходять роботи з відновленняізоляції труб по вул. Запорізьке Шосе, 2а-4.

Користуючись сприятливими погодними умовами фахівці КП “Теплоенерго” вже розпочали такі роботи. Наразі комунальники працюють планомірно по всьому місту.

У Дніпрі перевірили роботу котельні, яка опалює будинки у Чечелівському та Шевченківському районах

Відпрацьовуються скарги, які надходять до підприємства, Контакт-центру, Громадської ради. Сучасне покриття ізоляційного шару більш стійке до негативних чинниківнавколишнього середовища.

«Сьогодні проінспектував локацію в районі будинків №2а-4 по вул. Запорізьке Шосе. Тут розташована траса надземного прокладання, обсяг робіт понад пів кілометра, бригада працює в активному темпі від вчора та сьогодні вже планують завершити. Був приємно вражений, що перехожі мешканці дякують за утеплення» – підсумував Андрій Клименко.

Фото: прес-служба міської ради.

Нагадаємо, раніше ми писали: Грошова допомога від ООН:хто і як може отримати виплати.

Читайте також: У Дніпрі у сквері Героїв масово квітнуть крокуси: яскраві фото.