У Дніпрі перевірили котельню, де встановлений найпотужніший в Україні генератор

logo

Главная страница / Новини Дніпра / У Дніпрі перевірили котельню, де встановлений найпотужніший в Україні генератор   ОФІЦІЙНО У Дніпрі перевірили котельню, де встановлений найпотужніший в Україні генератор  

У Дніпрі встановлений найпотужніший в Україні генератор - Наше Місто

Однією з найважливіших стратегій міської влади Дніпра є впровадження енергоефективних заходів. Сьогодні, 12 лютого, черговий по місту, директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко перевірив роботурайонної котельні у Шевченківському районі, на якій встановлено газопоршневу станцію INNIO Jenbacher.

У Дніпрі встановлений найпотужніший в Україні генератор - Наше Місто

Основний акцент у підготовці до зимового періоду 2023-2024 рр. був зроблений на встановленні нових насосних станцій та додаткових дизельних установок. ТакожДніпро придбав великий газовий генератор Jenbacher на 1,5 мВт — найпотужніший з тих, що купували територіальні громади в Україні. Він може безперебійно працювати навіть під час блекаутів.

Відомий австрійський виробник INNIO Jenbacher понад пів століття вважається світовим лідером у виробництві такого обладнання. Придбана установка є укомплектованоюміні-електростанцією, що майже повністю автоматична та працює на природньому газі. Що робить її використання економічнішим, адже кожен кіловат виробленої електроенергії дешевше, ніж на «дизелі». Вона також не потребує обслуговування кожні декілька годин, як звичайні генератори. Крім цього, встановлена на ній система не лише слідкує за співвідношенням повітря та палива, а й мінімізує викиди вихлопних газів та зберігає стабільність роботи енергоцентру.

У Дніпрі встановлений найпотужніший в Україні генератор - Наше Місто

«Я на підприємстві понад 20 років, але працюю з таким обладнанням вперше. Це дійсно серйозний агрегат. Побоювався, що буде шумний під час роботи. Але ні, він працює дуже тихо, звукоізоляція на вищому рівні. Ми з колегами-енергетиками задоволені результатом», – прокоментував начальник теплової дільниці КП «Теплоенерго» Сергій Агруч.

Також в міжопалювальний період тут повністю замінили старі вікна на металопластикові, а також насосні агрегати. Сучасні,більш енергоефективні споживають майже в 2 рази менше електроенергії у порівнянні зі старими.

У Дніпрі встановлений найпотужніший в Україні генератор - Наше Місто

«Унікальність цієї станції полягає в тому, що вона здатна працювати як постійне джерело живлення, тобто —  безперервно. Її використання повинно бути ощадливішим, зараз проводимо детальний аналіз, щоб зрозуміти фінансово-економічний ефект. Адже окрімстанції на цій котельні проведено ще ряд робіт з енергоефективності», – резюмував Андрій Клименко.

Нагадаємо, раніше ми писали, куди телефонувати, якщо є проблеми з теплом.

Категорія: Влада,ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: Опалювальний сезон

Приєднуйтесь до нас у

Дивітьсятакож: