У Дніпрі організація «Синергія душ» реалізує проект раннього виявлення ВІЛ

logo

Близько 17 тисяч тестувань на ВІЛ з жовтня 2020-го року провела громадська організація «Синергія душ» у Дніпрі. За останній квартал виявили більше двох сотень позитивних результатів. Представники організації кажуть: раннє тестування – надзвичайно важливе, адже допомагає якнайшвидше розпочати спеціалізовану терапію, яка здатна врятувати життя пацієнта. Організація реалізує проект раннього виявлення ВІЛ за кошти міжнародних фондів, тому тестування, медикаментозне лікування та психологічна допомога для хворих – абсолютно безоплатна.  У «Синергії душ» також навчають людей проводити ВІЛ-тести асистовано, тобто самостійно, без відвідування спеціалістів. Тестування можна пройти як в міському центрі СНІДУ на Канатній, так і в офісі організації по вулиці Володимира Антоновича.

Анна Ларченкова, представниця громадської організації «Синергія душ»: “В случае положительного результата, мы сопровождаем человека до АРТ-терапии, которая купирует вирус в организме. Проводим его по всем кабинетам и консультируем его на то, чтобы он привел своего партнёра полового или по шприцу, чтобы потом мы могли партнера поставить на лечение».

Ірина Божко, представниця громадської організації «Синергія душ»: “Наши социальные работники дают консультации – дотестовый, послетестовый. К нам может обратиться любой желающий. У нас очень много в социальных сетях информации о нашей работе. Поэтому любой желающий по звоночку может обратиться нашу организацию и пройти тест на ВІЛ та гепатит С».

Поділитися

Підписуйтесь на наш телеграм-канал — https://t.me/dniprotv

Категорія: Актуальные новости, Новости Днепра