У Дніпрі оголосили переможця конкурсу-голосування «Найкращий парк/сквер-2024»

logo

Главная страница / Новини Дніпра / У Дніпрі оголосили переможця конкурсу-голосування «Найкращий парк/сквер-2024»

У Дніпрі оголосили переможця конкурсу-голосування «Найкращий парк/сквер-2024» - Наше Місто

Департамент парків та рекреації Дніпровської міської ради оголосив переможця конкурсу-голосування «Найкращий парк/сквер-2024». Найбільше голосів набрав сквер імені Олександра Усачова, пише «Наше місто».

Результати голосування:Сквер Олександра Усачова – 2170голосів.Молодіжний парк «Новокодацький» – 415 голосів.Сквер Металургів – 325 голосів.

Сквер імені Олександра Усачова у Дніпрі – гарне та атмосферне місце для відпочинку й насолоди природою. Його обожнюють як дніпряни, так і гості міста. Унікальний дизайн скверу поєднує елементи парку й зону відпочинку, надихаючи красивими зеленими ландшафтами та унікальними скульптурами.

У Дніпрі оголосили переможця конкурсу-голосування «Найкращий парк/сквер-2024»

СкверУсачова зачаровує своєю неперевершеною красою й унікальним оформленням. Велика площа скверу, розділена на різні зони, пропонує різноманітні розваги та місця для відпочинку. Для любителів активного відпочинку тут прокладені велосипедні й пішохідні доріжки, де можна займатися спортом та насолоджуватися природою. Також є дитячий майданчик з сучасними атракціонами, які зроблять відпочинок для дітей ще цікавішим та веселішим.

Читайте також:Квітучий оазис та казкова фотозона: у Дніпрі в сквері Усачова додали зелених насаджень.