У Дніпрі оголосили повторний тендер на нагляд за ремонтом Центрального мосту

logo

У Дніпрі оголосили повторний тендер на нагляд за ремонтом Центрального мосту

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради оголосив повторний тендер на технічний нагляд за капітальним ремонтом Центрального мосту. Про це йдеться на платформі публічних закупівель Prozzoro, передає Дніпроград.

Повторний аукціон призначено на 1 серпня. Попередніх учасників тендеру було дискваліфіковано. Зокрема, ДП «Жилком», яке запропонувало найнижчу ціну — 3,984 млн. грн, звинуватили у наданні недостовірних даних. ТОВ «СІМ проект+» з ціною 4,084 млн. грн не надало повного пакету документів. 

Зазначимо, Дніпровська міськрада готова віддати 4,1 млн грн компанії, яка б проконтролювала процес та якість ремонту Центрального моста.

В обов’язки майбутнього контролюючого органу входить ретельна перевірка всієї документації, контроль цін на матеріали і перевірка їх якості, перевірка обладнання, оцінка разом з підрядником виконаних робіт, відповідності обсягу і якості кошторису. Також підрядник буде контролювати виконання проекту, дотримання стандартів і терміни здачі робіт.

Перевіряти ремонтників мають намір аж до того моменту здачі готового об’єкту — 31 грудня 2019 року.

Автор: Дарина ТВАРА