У Дніпрі обрали переможців дитячого конкурсу малюнку «Мій улюблений олігарх». Ось, чиї портрети стали найкращими

logo

image

У Дніпрі оголосили переможців конкурсу дитячого малюнку «Мій улюблений олігарх», який тривав із 25 вересня по 25 жовтня.

Про це повідомили на сторінці конкурсу.

Організовував його художник Максим Ходак у галереї «Артсвіт». Нам у коментарі він розповідав, що конкурс «жодним чином не співвідноситься з місцевими виборами», а збіг дедлайну конкурсу з датою голосування є випадковим (25 жовтня відбулися місцеві вибори в Україні).

Участь могли брати діти від 6 до 14 років. Журі обирали переможців у трьох вікових групах: молодшій, середній і старшій.

«Це мій концептуальний витвір сучасного мистецтва. Він добровільний для участі й передбачає нагородження дітей-переможців. Рекомендую відвідати виставку в галереї «Артсвіт». Якщо у вас залишаться після відвідування виставки питання, то буду готовий з радістю вам відповісти на них», — писав організатор.

читайте також

У молодшій категорії перше місце здобув малюнок олігарха Ігоря Коломойського.

Фото:

Всеукраїнський конкурс «Мій улюблений олігарх»

Натомість друге і третє місце посіли діти, які зобразили як улюбленого олігарха вчительку та маму. Так, 8-річна Анастасія вказала, що вчителька «володіє цілим багатством — багажем знань і дитячих сердець».

Інші діти малювали лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко, Віктора Пінчука, Ріната Ахметова, Петра Порошенка, Вадима Новінського. У старшій вікові групі третє місце зайняв ще один малюнок Коломойського.

Конкурс відбувся у два етапи. Для першого діти мали надіслати портрет олігарха, а потім журі обрали 26 робіт, які потрапили у другий етап. Їх експонуватимуть в галереї «Артсвіт».

Діти, які не отримали призові місця, але потрапили у другий етап, малювали президента Володимира Зеленського, співвласницю «Епіцентру» Галину Герегу, медійника Дмитра Гордона. Крім того, одна з учасниць зробила збірний образ олігарха.

Фото:

Всеукраїнський конкурс «Мій улюблений олігарх»

Ми звернулися до організаторів, щоб уточнити, звідки винила ідея провести конкурс та що вони хотіли ним показати.