У Дніпрі обговорили як має виглядати реклама на фасадах будівель

logo

У Дніпрі обговорили як має виглядати реклама на фасадах будівель

Сьогодні, 17 жовтня, у приміщенні Головного архітектурно-планувального управління відбулося засідання робочої групи, яка презентувала проект принципів розміщення реклами в Дніпрі. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як зазначають члени робочої групи, мета їхнього проекту — впорядкувати рекламу на фасадах міських будівель та зберегти архітектурну привабливість Дніпра.

«Ми хочемо зробити так, щоб реклама на фасадах виглядала природно і ні в якому разі не «вбивала» своїм виглядом і формою архітектуру», — розповів Сергій Білопольский — заступник начальника головного архітектурно — планувального управління департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради.

Він також додав, що більшість реклами в місті — незаконна і тому має бути демонтована. У свою чергу, ті підприємці, які бажають отримати дозвіл на розміщення рекламних засобів, мають дотримуватися представлених приницпів.

Згідно із проектом робочої групи, кожна будівля в місті матиме окремий рекламний паспорт, в якому зазначатиметься в яких місцях і в якій кількості можна розмістити рекламу. За словами Сергія Білопольського, всі вимоги в проекті відносні та адаптивні для кожного будинку. Окрім вимоги не закривати архітектуру, експерти пропонують не використовувати динамічну рекламу, адже наразі мешканці міста не мають запиту на це. 

Щодо кольорової подачі, то тут вводиться поняття «повага до громадян», згідно якої реклама повинна бути стриманою, не сліпити і не «ламати» загальне враження від будівлі.

Втім, члени робочої групи зазначили, що боротися із тією кількістю нелегальної реклами, яка наразі є в місті, дуже складно. Враховуючи це, можна припустити, що навіть у разі ухвалення цих принципів, «жахливої» реклами у місті не поменшає, адже навіть зараз відповідні комунальні структури не в змозі ефективно боротися з цим явищем.

Нагадаємо, що минулого року міськрада намагалася взяти рекламу під контроль через КП «Земград».

Автор: Антон МОРОЗ