У Дніпрі — новий чемпіон

Дніпровець Роман Завада виборов перше місце та став Чемпіоном України 2018 на відкритому Чемпіонаті України з велоспорту на шосе серед ліцензійованих спортсменів MASTERS. Чемпіонат пройшов 21-22 липня у м. Богуслав Київської області. Повідомляє Dnepr Sport.

Дніпрянин обігнав Миколу Дроника минулорічного Чемпіона України з міста Кривий Ріг, посунувши його на 2 місце, а також Вадима Набока з міста Ніжин, який отримав бронзову медаль.

За результатами першого дня змагань «Гонка з роздільним стартом» на дистанції 22,7 км дніпрянин Роман Завада з велокоманди Quick Telemart Cycling Team зайняв перше місце в своїй категорії, взяв золото.

Крім того, за результатами другого дня змагань «Групова індивідуальна гонка» на дистанції 80 км Роман зайняв почесне друге місце і став срібним призером даного етапу.