У Дніпрі “Нова пошта” встановила 52 бетонні укриття, які завжди відчинені

logo

Главная страница / Важливо / У Дніпрі «Нова пошта» встановила 52 бетонні укриття, які завжди відчинені

У Дніпрі "Нова пошта" встановила 52 бетонні укриття, які завжди відчинені

На вулиці Незалежності, 2 у Дніпрі, біля одного з відділень “Нової пошти”, компанія встановила бетонне укриття. Цей крок став відповіддю на звернення мешканців міста. Під час інспекційного об’їзду черговий по місту Дмитро Редька поспілкувався з представником “Нової пошти” щодо доступності укриття для жителів у разі небезпеки. Про це пише «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

«У Дніпрі наразі встановлено 52 бетонні укриття “Нової пошти”, які здатні вмістити до 15 людей. Ці модульні схованки з бетону призначені для захисту жителів міста, співробітників та клієнтів від вибухової хвилі, уламків та можливої хімічної атаки. Укриття обладнані вентиляцією, освітленням та двома входами», – прокоментувала Зінаїда Марченко, менеджерка з розвитку компанії «Новапошта».

У Дніпрі "Нова пошта" встановила 52 бетонні укриття, які завжди відчинені

Дмитро Редька, заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міськради, прокоментував ситуацію з укриттями біля “Нової пошти”, пошкодженими внаслідок обстрілу 3 липня.

У Дніпрі "Нова пошта" встановила 52 бетонні укриття, які завжди відчинені

Він зазначив, що дані бетонні конструкції не належать до комунальної власності, але їх встановлено згідно з державними будівельними нормами (ДБН). Представник компанії “Нова пошта” пояснив, що в день обстрілу вандали закрутили один з входів до укриття викруткою, через що люди не змогли його відкрити.

Він запевнив, що відтепер представники “Нової пошти” будутьще пильніше слідкувати за станом укриттів та вживати заходів для запобігання подібним інцидентам.

Дмитро Редька, черговий по місту, оглянув чергове комунальне бетонне укриття, що знаходиться на бульварі Зоряному, 1-А.

Ці укриття збудовані у місцях з великим скупченням людей: на зупинках, біля парків, скверів, торгових центрів тощо. Загалом по місту вже встановлено 169 таких конструкцій. Двері в них завжди відчинені. Є таблички з нагадуванням, що їх слід відчиняти рішуче. Всередині єсидіння, освітлення та два входи. До того ж, обладнано біотуалет, а комунальні служби регулярно прибирають приміщення.

У Дніпрі "Нова пошта" встановила 52 бетонні укриття, які завжди відчиненіУ Дніпрі "Нова пошта" встановила 52 бетонні укриття, які завжди відчинені

Фото пресслужби міської влади

Раніше ми писали, у дитячих садках Дніпра ремонтуютьукриття.