У Дніпрі не вистачає комунальників для розчищення тротуарів від ожеледі

logo

У Дніпрі не вистачає комунальників для розчищення тротуарів від ожеледі

Сьогодні, 26 січня, на прес-конференції в медіа центрі «Дніпро-Мост» про стан і очищення тротуарів в Дніпрі розповів начальник КП «Управління контролю за благоустроєм міста» Станіслав Абрамов. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Наразі спостерігаємо серйозну нестачу персоналу комунальників. Все ж ситуація нівелюється тим, що здійснюється посипка тротуарного покриву спеціальними речовинами. Через перепади температури такі роботи доводиться постійно повторювати», — зазначив Станіслав Абрамов.

В Управлінні контролю за благоустроєм міста щодня створюють близько 60-80 розпоряджень, де є чіткі накази та вказівки суб’єктам підприємницької діяльності, представникам державних установ і жилих будинків, чиї фасади виходять на тротуарну частину. Усі вони мають очищати передбудинкову територію, або на них чекає адміністративне покарання у вигляді штрафу розміром до 1700 грн.

«Є серйозні складнощі з будинками, балансоуттримувачами яких є жеки. Також проблеми виникають, коли часто змінюються орендатори приміщень, які просто не знають про свій обов’язок прибиранти прилеглу територію. Ми часто йдемо назустріч, максимально допомагаємо, роз’яснюємо, інколи розширюємо терміни для прибирання», — наголосив начальник КП.

За словами Станіслава Абрамова, основний акцент комунальників та інспекторів — на центральні вулиці міста.

Зазначимо, у Дніпрі стрімко зріс рівень травматизму на вулицях: стаціонари переповнені.

Автор: Ліна ПАНЧЕНКО