У Дніпрі наведуть лад на набережній та у зелених зонах міста

logo

image

20 жовтня у Дніпрі відбулася чергова сесія міськради. Засідання минуло фактично без розбіжностей думок в основних блоках, адже фінансово-бюджетні питання, звіт про виконання бюджету, соціально-економічні програми, організаційно-кадрові ініціативи проголосували без дискусій.

«Серйозним було обговорення питань щодо зелених зон. Фракція «Пропозиція» поставила на голосування пропозицію надати протокольне доручення органам міської ради щодо перевірки зелених зон. Зокрема, об’єктів, що розташовані у прибережній зоні», – сказав секретар міської ради Олександр Санжара, коментуючи підсумки сесії.

За його словами, протягом 2005-2014 років було зведено чимало об’єктів у прибережній зоні. Це викликає невдоволення людей.

Тож під час сесії була підтримана ініціатива щодо перевірки зелених зон, а також законності отримання технічних умов та підключення збудованих там об’єктів до води і каналізації.

«Це означає, що ми проведемо величезну роботу зі звільнення зелених зон. Таке рішення підтримали всі депутати, крім двох фракцій, — «Слуга народу» і «Громадська сила»», – додав секретар міськради.

Ще одне рішення стосувалося житломасиву Перемога-6, де мешканці обурилися початком будівництва Всеукраїнського реабілітаційно-відновлювального спортивного центру. Депутати, крім двох фракцій, проголосували за заборону зведення та зобов’язали забудовника провести громадські слухання щодо місця розміщення планованого об’єкта.

Зі свого боку, виступаючи в сесійній залі, мер Дніпра Борис Філатов наголосив, що лад наводитимуть по всій території набережної – без винятків.