У Дніпрі наступного тижня відключать воду боржникам у чотирьох районах міста

logo

Главная страница / Новини Дніпра / У Дніпрі наступного тижня відключать воду боржникам у чотирьох районах міста У Дніпрі наступного тижня відключать воду боржникам у чотирьох районах міста

У Дніпрі наступного тижня відключать воду боржникам у чотирьох районах міста

З 10 по 14 червня у Дніпрі відключатимуть воду у боржників багатоквартирних будинків та абонентів приватного сектору у 4 районах міста: Чечелівському, Соборному, Центральному та Шевченківському. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на  КП Дніпроводоканал.

КП “Дніпроводоканал”ДМР продовжує обмеження послуги водопостачання та водовідведення боржникам.

Спеціалізована бригада по відключенню працюватиме з 10 червня по 14 червня у наступних районах міста:

Чечелівський;Соборний;Центральний;Шевченківський.У Дніпрі наступного тижня відключатьводу боржникам у чотирьох районах містаУ Дніпрі наступного тижня відключать воду боржникам у чотирьох районах міста

Відключення також буде проведено боржникам багатоквартирних будинків. З графіком та адресами можна ознайомитися на картинці або за посиланням на офіційному сайті КП «Дніпроводоканал» ДМР.

Загалом сума заборгованості перед підприємством за цими адресами  становить 1 336340,63 грн. Тому, аби не залишитися без води, боржників просятьтерміново погасити борги.

«КП “Дніпроводоканал” йде назустріч споживачам, які мають фінансові труднощі, пропонуючи їм укласти договір на реструктуризацію. Для отримання роз’яснень звертайтесь до Центрів абонентських послуг ТОВ “ЄРЦ КП”», – йдеться у повідомленні підприємства.

Нагадаємо, раніше ми писали: Аншлаги попри війну:чому дніпряни люблять ходити до театрів.

Читайте також: Де у Дніпрі на наступному тижні не буде газу: список адрес.