<>

У Дніпрі нагородять антипремією недобросовісних перевізників

У Дніпрі нагородять антипремією недобросовісних перевізників

Дніпровські активісти протягом чотирьох років нагороджують недобросовісних співробітників сфери транспортної інфраструктури спеціальною антипремією «Лиса покришка», щоб привернути увагу до беззаконня і корупції на дорогах регіону. Хто саме заслужив подібну премію цьогоріч розповів сьогодні, 26 жовтня, громадський діяч, голова профспілки автомобілістів і автоперевізників Михайло Тонконогий.

В номінації «Не воджу АТОвців» перемогло ПАТ «Севертранс». Вони відзначилися тим, що відкрито відмовляють у льготному проїзді військовослужбовцям, які воювали в зоні бойових дій на Сході.

«Зазначу, що саме «Севертранс» отримує подібну номінацію другий рік поспіль. На гарячу лінію найбільше скарг приходить саме на них», — розповів Тонконогий.

Автотранспортне підприємство «Бастур» із Запоріжжя отримало премію в номінації «Невдалий гастролер».

«Цей перевізник незаконно окупував третину маршрутів в Запорізькій області, а в минулому році мав нахабність прийти й до Дніпропетровщини та протягом певного часу без відповідних документів, страхувань та перевірки водіїв здійснював так звані туристичні перевезення Дніпро-Запоріжжя. Протягом року ми боролися з ними та домоглися відкликання ліцензії. Проте вони її відновили, і знову продовжують незаконну діяльність», — розповів активіст.

Номінацію «Стійкість року» вибороло ТОВ «АТП 271», зокрема, маршрут №150, який курсує без жодних дозвідьних документів.

«На сьогодні це єдиний в місті нелегальний перевізник. Вже два роки ми намагаємося змусити їх оформити необхідні документи, проте цей перевізних досі нам не здався. Тож за стійкість вони отримають почесну грамоту», — розповів експерт.

Автотранспортне підприємство «Інтерспецмаркет» з Кам’янського отримало номінацію «Аварія року».

«Йде мова про одне з найрезонансніших ДТП з чималою кількістю потрепілих — постраждало 13 пасажирів. Це жахливо, коли через непрофесійність водіїв та недбалість їх керівництва страждають люди, які платять гроші за якісне обслуговування», — вважає Тонконогий.

ПАТ «Севертранс» також отримало ще одну антинагороду «Падіння року». 

«Через недбалість перевізника на дорогу у центрі міста з маршрутки випала дівчина. Цей перевізник також нехтує технічними нормами та медперевіркою своїх водіїв. Загалом вони заслужили на перше місце в антирейтингу», — наголосив активіст.

Автор: Дарина ТВАРА