У Дніпрі на зупинці громадського транспорту розстріляли оперативника

logo
u_dnipri_na_zupinci_gromadskogo_transportu_rozstriljali_operativnika.jpg


Поліцейський, який ішов затримувати підозрюваного, отримав дві кулі.

Напад на зупинці громадського транспорту стався у Дніпрі. Там стріляли в оперативника карного розшуку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Правоохоронець живий, але дві кулі досі залишаються в його обличчі та спині. Це стало платою за спробу затримання злочинця, котрого розшукували за замах на сусіда. Сріблясту іномарку, на якій втік підозрюваний, оперативники побачили на зупинці біля лікарні, коли їхали на інше завдання. «Просто не думали його зустріти. Їхали і побачили», — каже оперативник. І додає, що вдягнути бронежилет часу не було. А дістати свою зброю не можна. «Просто там велика кількість людей цивільних. І в машині теж була людина цивільна, котра могла би постраждати, якщо застосувати зброю», — пояснив поранений Дмитро.

Щойно він підійшов до водія, одразу пролунав постріл. «У мене посвідчення було в руці. Я побачив пістолет і постріл. Перший в обличчя був. Одразу відхилився, щоби голову закрити. І тут у спину», — каже поранений.

ТСН. 19:30
Вчора, 20:38

У Дніпрі стріляли в оперативника карного розшуку. Правоохоронець — живий, але дві кулі досі залишаються в його обличчі та спині. Він став вже другою мішенню агресора. Того саме розшукували за те, що напередодні посварився з сусідом і вистрелив йому в живіт.

Злочинця затримали через кілька годин. Йому 35 років, досі проблем із законом не мав. «Розкаюється він чи ні, ми не знаємо. Однак після того, як він завдав тілесні ушкодження нашому співробітнику, він залишив машину у дворі та пішов у розважальний заклад приймати їжу», — розповіла речник ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області Ганна Старчевська.

Зброю злочинця вилучили. Нею виявився перероблений револьвер із посиленим ударом. Медики кажуть, що поранений сусід нападника вже одужує, а от в оперативника попереду ще дві операції. «Дістати кулю дрібного калібра зі скули, а також після додаткової діагностики піти на операцію грудей. Куля трошечки не дійшла до плеври. Буквально кілька міліметрів. І ми сподіваємося її витягти», — розповів головний лікар обласної лікарні ім.Мечникова Сергій Риженко.

Нападник уже в ізоляторі тимчасового тримання. За стрілянину по людях та напад на поліцейського наступні 12 років він може провести за ґратами.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська


А поделиться?Читайте также: