У Дніпрі на Яворницького зіштовхнулись Ford та BMW: пошкоджено світлофор

logo

У неділю, 7 липня, на перехресті проспекту Яворницького та вулиці Січових Стрільців сталася аварія. Тут зіштовхнулися Ford та BMW. Попередньо, ніхто не постраждав.

Сюди приїхали поліцейські. Про це повідомляє Інформатор з місця події.

За даними з соцмереж, водій BMW проїхав на червоний сигнал світлофора та в’їхав у Ford. В результаті ДТП пошкоджено світлофор.

Рух по Січових Стрільців ускладнено. Зайнята одна смуга.

У неділю, 7 липня, на перехресті проспекту Яворницького та вулиці Січових Стрільців сталася аваріяУ неділю, 7 липня, на перехресті проспекту Яворницького та вулиці Січових Стрільців сталася аваріяТут зіштовхнулися Ford та BMWТут зіштовхнулися Ford та BMWСюди приїхали поліцейськіСюди приїхали поліцейськіЗа даними з соцмереж, водій BMW проїхав на червоний сигнал світлофора та в'їхав у FordЗа даними з соцмереж, водій BMW проїхав на червоний сигнал світлофора та в’їхав у FordВ результаті ДТП пошкоджено світлофорВ результаті ДТП пошкоджено світлофорФото: Андрій ШушпанФото: Андрій ШушпанБережіть себеБережіть себеДотримуйтесь ПДРДотримуйтесь ПДР

Нагадаємо, раніше ми
публікували відео моменту того, як у Дніпрі, на Яворницького, Fiat та Ford після зіткнення вилетіли на тротуар. Також читайте, що у Кривому Розі перекинувся Daewoo, водія діставали рятувальники.
Повідомляв Інформатор й про те, що у Дніпрі, на Донецькому шосе, зіштовхнулись Lexus та Toyota.

Фото: Андрій Шушпан