У Дніпрі на вулиці Квітки Цісик горіла квартира у дев’ятиповерхівці

logo

7 серпня, приблизно о 16:00, на вулиці Квітки Цісик, 12а, сталася пожежа. Тут горіла квартира на четвертому поверсі дев’ятиповерхівки. Попередньо, хлопець залишив недопалок на балконі, через що й сталося займання. 

З балкона вогонь поширився на квартиру. Про це повідомляє Інформатор з місця події. 

Сюди
приїхали поліцейські, медики, рятувальники та аварійна газова служба. Станом на 16:40 пожежу ліквідували. Приблизна її площа – 20 квадратних метрів. За попередніми даними, ніхто не постраждав. Люди вийшли з під’їзду самостійно.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Омеляновича-Павленка разом з гаражем згоріла автівка.
Також читайте, що у Дніпрі навпроти «МОСТ-сіті» палала двоповерхова будівля. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Надії Алексєєнко горіла квартира на 13 поверсі.

7 серпня, приблизно о 16:00, на вулиці Квітки Цісик, 12А, сталася пожежа7 серпня, приблизно о 16:00, на вулиці Квітки Цісик, 12А, сталася пожежаут горіла квартира на четвертому поверсі дев’ятиповерхівкиут горіла квартира на четвертому поверсі дев’ятиповерхівкиПопередньо, хлопець залишив недопалок на балконі, через що й сталося займанняПопередньо, хлопець залишив недопалок на балконі, через що й сталося займанняСюди приїхали поліцейські, медики, рятувальники та аварійна газова службаСюди приїхали поліцейські, медики, рятувальники та аварійна газова служба Станом на 16:40 пожежу ліквідувалиСтаном на 16:40 пожежу ліквідувалиПриблизна її площа – 20 квадратних метрівПриблизна її площа – 20 квадратних метрівЗа попередніми даними, ніхто не постраждав
За попередніми даними, ніхто не постраждавЛюди вийшли з під’їзду самостійноЛюди вийшли з під’їзду самостійноБережіть
себеБережіть себеФото: Денис ЧубченкоФото: Денис ЧубченкоПам'ятайте про правила пожежної безпекиПам’ятайте про правила пожежної безпекиЕкстрені
службиЕкстрені служби

Фото: Денис Чубченко