У Дніпрі на вул. Князя Володимира Великого ремонтують зливовий колектор, який збиратиме всю воду після рясних дощів

logo

Главная страница / Важливо / У Дніпрі на вул. Князя Володимира Великого ремонтують зливовий колектор, який збиратиме всю воду після рясних дощів ОФІЦІЙНО У Дніпрі на вул. Князя Володимира Великого ремонтують зливовий колектор, який збиратиме всю воду після рясних дощів

У Дніпрі на вул. Князя Володимира Великого ремонтують зливовий колектор, який збиратиме всю воду після рясних дощів

У Дніпрі на вулиці Князя Володимира Великого триває ремонт зливового колектора. Причиною ремонту стала аварійна ситуація з підтопленням. Через роботи до 1 жовтня рух транспорту на цій ділянці вулиці, від вулиці ВолодимираМономаха до вулиці Європейської, повністю перекритий. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

Протягом багатьох років після сильних дощів на ділянці від вулиці Європейської до з’їзду з Нового мосту утворювалася велика калюжа, що створювало значні незручності для водіїв та пішоходів.

За словами заступника начальника комунального підприємства “УРЕА” Михайла Ступака, за часівРадянського Союзу тут був закладений колектор малого діаметра, який не розрахований на значні опади. Це призводить до повільного відведення води. Зазвичай, при незначних дощах проблема непомітна, адже труба колектора, яка регулярно чиститься, справляється з цим завданням. Проте, під час рясних дощів вода не може швидко відійти, що робить проїзд цієюділянкою неможливим.

«На ділянці від вул. Володимира Мономаха до вул. Європейської замінюємо зливовий колектор із більшим діаметром. Прокладемо дві труби діаметром 800 мм та завдовжки по 150 метрів кожна. Це дозволить забирати усю воду з вул. Європейської та Володимира Великого. А відтак — не буде підтоплень територій під час злив. Коли виконаємо роботи на згаданій ділянці перейдемо до наступного етапу. Тоді  нам доведеться перекрити рух на перехресті вул. Європейської таКнязя Володимира Великого для прокладання ще 115 метрів труби. Орієнтовно це буде з 1 серпня. Завчасно про перекриття руху попередимо. Зараз на локації працюють 6 одиниць техніки та 20 працівників. Проводять підготовчі земляні роботи — готують котлован. Особливість цього ремонту у тому, що тут проходять багато різних мереж. Тому важливо обережно все виконувати, аби нічого не пошкодити», — підкреслив Михайло Ступак.

За його словами, цілком закінчити будівництво колекторапланують до кінця року.

У Дніпрі на вул. Князя Володимира Великого ремонтують зливовий колектор, який збиратиме всю воду після рясних дощівУ Дніпрі на вул. Князя Володимира Великого ремонтують зливовий колектор, який збиратимевсю воду після рясних дощівУ Дніпрі на вул. Князя Володимира Великого ремонтують зливовий колектор, який збиратиме всю воду після рясних дощівУ Дніпрі на вул. Князя Володимира Великого ремонтують зливовий колектор, який збиратиме всю воду після рясних дощівУ Дніпрі на вул. Князя Володимира Великого ремонтують зливовий колектор, який збиратиме всю воду після рясних дощів

Фото пресслужбу міської влади

Раніше ми писали, у Дніпрі комплексно ремонтують аварійну дорогу по пров. Орлівському.