У Дніпрі на полицях магазинів з’явилися перші кавуни

logo

У Дніпрі в продажу з’явилися перші кавуни цього сезону.

Про це повідомляє Відкритий. 

Супермаркети міста пропонують кавуни з Туреччини вартістю 44 гривні за кілограм. Враховуючи, що вони досить великі, ціна одного може становити близько 300 гривень.

У Дніпрі на полицях магазинів з'явилися перші кавуни

Цього літа аграрії Дніпропетровщини прогнозують рекордний урожай кавунів. За їхніми словами, спочатку планувалося закласти 15 га, але згодом від цієї ідеї довелося відмовитися.

Рішення вони пояснюють так:

“Насіння кавуна цього року насіннєві компанії продали у рази більше, ніжминулого, тобто урожаю може бути дуже багато, і він, можливо, стане нерентабельним”.

Торік насіння закупили теж чимало, але травневі приморозки та грози з градом знищили близько 30% посівів. Це спричинило дефіцит кавунів, що підвищило їхню вартість.

“Зараз кавунів вирішили вирощувати у рази більше, а це може закінчитися погано для тих, хто постійно займається їхнім вирощуванням,” – додали фахівці.

Нагадаємо, у Дніпропетровській областічерез погіршення погодних умов виникла загроза розвитку хвороб плодових дерев. Як наслідок – відсутність урожаю.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал історінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.