<>

У Дніпрі на дорогах встановлять відбійники

У Дніпрі на дорогах встановлять відбійники

Обмежувачі виїзду за межі дороги та нова полімерна розмітка з’являться вже в наступному році у Дніпрі. Про це повідомив заступник міського голови Михайло Лисенко.

Міською владою вже розроблений проект по установці колесовідбійних брусів, їх встановлять на Набережній правого берега Дніпра. Реалізацію проекту почнуть в 2018 році.

«Відбійники встановлять на Набережній Заводській — від житлового масиву Парус до Річкового порту, і на Набережній Перемоги — від Мерефо-Херсонського мосту до вулиці Космічної. Буде трохи зменшено кількість місць для розвороту транспорту», — зазначив Михайло Лисенко.

Крім того, на всіх перехрестях в центрі Дніпра зараз відбувається активна заміна старих дорожніх огороджень на нові. Також в майбутньому році міська рада запланувала витратити близько 15 мільйонів гривень на нанесення полімерної дорожньої розмітки.

«Протягом двох років полімерна розмітка відмінно себе зарекомендувала. Наносити її плануємо на всіх реконструйованих вулицях, зокрема, від вул. Шмідта до Привокзальної площі, на вулиці Курчатова, на самій Привокзальній площі, вулицях Леваневського і Княгині Ольги. У 2018 році її також нанесуть на проспектах Поля і Слобожанському і вулиці Робочій», — зазначив Михайло Лисенко.

Автор: Дарина ТВАРА