У Дніпрі музей “Машини часу” отримав колекцію значків та рідкісну модель Запорожця

logo

У Дніпрі музей “Машини часу” отримав колекцію значків та рідкісну модель Запорожця

03/06/20241 Min Read | 148

Музей “Машини часу” отримав колекцію значків та рідкісну модель Запорожця. Про це повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на фб сторінку музею “Машини часу”.

Колекціюзначків подарував музею син одного з викладачів ПГАСА. Його батько збирав значки з символами міст. Таким чином, протягом багатьох років він зібрав значну колекцію, яка тепер буде доступна для огляду відвідувачам музею.

Подарунки до музею “Машини часу”: колекція значків та рідкісна модель Запорожця. Ось що розповідають дарувальники скарбів, звідки вони взялися..

Мій батько навчався в аспірантурі, а потім працював на кафедріакустичної екології в ДІСІ (зараз ПГАСА). І на роботі часто їздив у відрядження по всьому союзу. І в кожному новому місті він купував карту міста та значок із символом міста.

Таким чином, протягом багатьох років була зібрана ціла колекція. Друга серія значків присвячена авіації та космонавтиці. У роки закінчення холодної війни це був дуже перспективний і модний напрямок. А часті відрядження сприяли поповненню цієї колекції.

Дякуємо! , – написано вповідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів

Рейтинг статті

Раніше ми писали:«Це ж наш будинок, треба дотримуватися чистоти», — голова ОСББДніпра про скошування травиУ Дніпрі знаходиться унікальне озеро з рожевою водою (фото)У школах Дніпра замінюють насосне обладнання, аби взимку краще опалювати школи та ще й економитиелектроенергію

Приєднуйтесь також до Дніпро Регіон у Google News. Слідкуйте за свіжими новинами! Приєднатися

Дивіться ще