У Дніпрі можна здати російську літературу і назбирати на пікап військовим

logo

У Дніпрі запровадили ініціативу “Російські книжки здавай – пікап військовим підганяй”. Російськомовну або видану країною-агресоркою літературу можна відправити на переробку і таким чином допомогти ЗСУ. 

Про це Відкритому розповіла організаторка акції, редакторка сайту Work.ua Яна Кривобок.

У Дніпрі можна здати російську літературу і назбирати на пікап військовим - рис. 1

Яна Кривобок

Для всіх, хтохоче дерусифікувати свої корпоративні та домашні книжкові полиці, з’явилася чудова нагода відправити літературу окупанта на переробку. За виручені кошти придбають автомобіль для Сил оборони.

“Ми впевнені, що російські рукописи палають. Але розжарювати їх до 451 градусу за Фаренгейтом не будемо. Бо навіть того, що працює проти нас, треба позбуватися екологічно та з користю для Сил оборони України. Десятиліттями український ринок був переповненийросійськомовною літературою, яка встигла заполонити полиці українців як удома, так і у корпоративних бібліотеках. Особливо потерпала від цього і наша Дніпропетровщина. З початком повномасштабної війни українцям стало не до снаги відкривати та читати літературу агресора. Когось вона вже не могла заспокоїти під час обстрілів рідного міста, комусь не допомагала пережити стресові ситуації, а хтось вже не спромігся почитати її вголос своїм дітям. Годі казати й про навчання тарозвиток за книжками російською. На сьогодні ми вже зібрали півтонни літератури. Але це дуже мало для того, щоб придбати пікап для наших джедаїв ППО. Потрібно назбирати щонайменше 60 тонн літератури і якомога швидше. Бо наші захисники дуже чекають на допомогу”, – розповідає Яна Кривобок.

Ініціатива у Дніпрі триватиме до кінця березня. Приносити літературу можна за адресою: Дніпро, Троїцька площа, 5, офіс компанії Work.ua (вхід за шлагбаумом після Музею українськогоживопису), 1 поверх. Скриньку розташовано біля рецепції. Якщо літератури-макулатури дуже багато, то можна привезти, попередньо зателефонувавши організаторці акції: 050-488-08-41 (Яна).

Більше дивіться у відео:

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал історінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.