У Дніпрі можна побачити картини «лише двох жінок» (Фото)

logo
247445_u_dnipri_mozhna_pobachiti_kartini_lishe_d.jpeg


У Дніпрі у музеї «Літературне Придніпров’я» відкрилась нова виставка графіки «Лише дві жінки». Арсенал графіки надзвичайний – від вугілля, олівця, туші до складних технік линориту та офорту. Зараз у світі збільшується зацікавленість саме графікою, через її можливості тиражування, простоту та доступність.

Виставка «Лише дві жінки» покликана показати розмаїття засобів та можливостей графічних матеріалів. Свої роботи на ній представлять дві художниці Тетяна Корольова-Павлова та Валентина Арєп’єва, зазначають у прес-службі музею.

Тетяна Корольова – Павлова народилася 28 квітня 1965 р. в Дніпропетровську в сімʼї художників. Вчилася в Художньому училищі ім. Є. Вучетича ( майстерня Л.О. Антонюка ).

Художні твори Корольової – Павлової зберігаються в художньому музеї м. Дніпра та в приватних колекціях України та за кордоном. Художниця сміливо експериментує з техніками, вдається до історичних сюжетів, надихаючись звичаями та народними костюмами України.

Валентина Арєпʼєва народилася 9 серпня 1974 р. на Дніпропетровщині. Першу художню освіту отримала в с, Петриківка, де вчилася традиційному декоративному розписові. У 2001 р. закінчила Дніпропетровських національний університет ім. О. Гончара. Була учасницею колективних та всеукраїнських виставок з 2009 р., у 2017 р . вступила до Національної спілки художників України. Роботи художниці зберігаються в приватних колекціях в Україні та за кордоном. Валентина з любовʼю зображає поетичну красу рідної землі.

Поделиться ссылкой:


А поделиться?Читайте также: