У Дніпрі молодики засуджені за безжальне побиття безхатченків

logo

Вироком Індустріального районного суду м. Дніпра двох молодиків 1997 та 2000 року народження визнано винними у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.115 та ч.2 ст.296 КК України (умисне вбивство; хуліганство, вчинене групою осіб).

Встановлено, що у лютому 2017 року близько опівночі двоє приятелів разом з 13-річною школяркою побачили двох незнайомих безхатченків, які спали на трубах теплотраси біля житлового будинку. Бажаючи самоствердитися за рахунок приниження людей, молодики у стані алкогольного сп’яніння почали наносити безхатченкам численні удари ногами та камінням по голові.

Внаслідок одержаних травм один з потерпілих помер на місці. Впевнившись, що чоловік лежить без ознак життя, зловмисники зникли з місця злочину. Свою вину молодики визнали частково. Обвинувачення підтримувалось Дніпропетровською місцевою прокуратурою №1.

Суд призначив їм покарання у вигляді 12 років позбавлення волі. Щодо школярки, яка не досягла віку кримінальної відповідальності, за скоєння злочину, передбаченого ч.2 ст.296 КК України (хуліганство), суд постановив застосувати примусові заходи виховного характеру у вигляді направлення до спеціальної навчально-виховної установи – професійного училища соціальної реабілітації строком на 2 роки.

За матеріалами прес-служби прокуратури Дніпропетровської області