У Дніпрі Міжнародний день захисту дітей відзначають на 7 локаціях

logo

Главная страница / Новини Дніпра / У Дніпрі Міжнародний день захисту дітей відзначають на 7 локаціях

У Дніпрі Міжнародний день захисту дітей відзначають на 7 локаціях - Наше Місто

1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. У Дніпрі на 7 локаціях підготували святкові заходи. Одна з таких – площа Успенська. Для гостей підготували виступи міських дитячих колективів, майстер-класи та фотозони, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

«Від початку повномасштабного вторгнення захистдітей є надважливим пріоритетом для нас. Адже заради них і їхнього майбутнього ми виборюємо нашу свободу та незалежність.  Цьогорічне святкування Міжнародного дня захисту дітей у Дніпрі проходити на 7 локаціях задля забезпечення безпекових умов і уникнення масових скупчень людей. На кожній локації поруч є укриття, тому в разі тривоги є можливість оперативно дістатися сховища», – прокоментувала заступниця директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного вихованняДніпровської міськради Тетяна Журова.

У Дніпрі Міжнародний день захисту дітей відзначають на 7 локаціях - Наше МістоСвяткування Міжнародного дня захисту дітей у Дніпрі відбувається на наступних локаціях:– Молодіжний парк;– Парк ім. Т. Шевченко;– Сквер Хильського;– Успенська площа;– парк Прибережний;– проспект О. Поля, 70-А;– ж/м Придніпровський, вул. Космонавтів, 8.

Читайте також: Як виглядає Січеславська Набережна у Дніпрі в перший день літа.