У Дніпрі масово ліквідують «наливайки», постійні клієнти обіцяють страйки

logo
256695_u_dnipri_masovo_likvidujut_nalivajki_post.jpeg


Операція «Наливайка». У Дніпрі почали кранами забирати з вулиць кіоски, де нелегально розливають алкоголь. Про такі пункти повідомляють самі жителі. Задля цього створили спеціальну мапу у соцмережах. Підприємці, які торгують спиртним з-під поли, вже наполохались, а от їхні клієнти лякають акціями протесту, йдеться в ТСН.16.45.

Горілка з лимонадом за три п’ятдесят. Останні клієнти заледве встигли перед знесенням. Цей підпільний бар замаскувався під крамницю господарських товарів. Кіоск нелегально поставили просто на зеленій зоні. Розваги тут тривали цілодобово.

«Задовольняти потреби трудового народу. Людина йде вранці, а йому погано. Після роботи. На свята! Я повернулася, його немає! Фігово», — кажуть відвідувачі закладу.

Читайте також: Витверезник для нації. Здорожчання міцного алкоголю сприятиме розквіту небезпечних «наливайок»

Бармен Костянтин знесенням обурений. Врятувати алкогольні запаси не вдається. Звідки вони – жодного документу. Клієнти стають на захист, бо їм смакувало.

«Я ж не заходив тут падати на лавку. Там 7-15 гривень і все. Чисто таке – пригубив і додому поїсти. Все було культурно», — каже відвідувач.

Що культурою тут зовсім не пахло, переконують жителі сусідніх будинків.

ВідеоУ Дніпрі кранами вивозять кіоски, де нелегально розливають алкоголь

Операція «Наливайка» розпочалася у Дніпрі. Про пункти, де нелегально розливають алкоголь, повідомляють самі жителі. Задля цього створили спеціальну мапу у соцмережах. Підприємці, які торгують спиртним, вже наполохались, а от їхні клієнти лякають акціями протесту.

У Дніпрі кранами вивозять кіоски, де нелегально розливають алкоголь

«Діти йдуть в школу, зі школи. А тут наливайка! Мало того, вони постійно ходили, робили свої справи після того, як випили», — каже сусідка незаконного закладу.

На життя поруч із наливайками жителі на прохання мерії скаржаться онлайн. Тут створили спеціальну мапу зі світлинами та координатами нелегальних барів. У списку під знесення вже сорок кіосків.

Наливайки просто чіпляють краном і вивозять геть. Невдоволеним власникам барів-МАФів коммунальники радять судитися.

А от поціновувачі коктейлів з кіоску не стримують емоцій і вже навіть пригрозили масовими протестами.

Після початку акції «Наливайка» більшість таких МАФів екстренно закрилися на всі замки.


А поделиться?