У Дніпрі майор Нацгвардії вимагав хабар у підлеглого

logo

Skip to content

У Дніпрі майор Нацгвардії вимагав хабар у підлеглого

Начальник відділення по роботі з особовим складом батальйону під час особистої бесіди повідомиввійськовослужбовцю вказаного підрозділу, що за грошову винагороду зможе здійснити вплив на командира батальйону щодо включення солдата до списку військовослужбовців, задіяних у здійсненні бойових (спеціальних) завдань, і йому буде нараховуватись додаткова винагорода у розмірі близько 15 тис. грн щомісячно.

Якповідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону, за це солдат мав передаватимайору грошові кошти – до 10 тис. грн із суми отриманої додаткової винагороди за кожен місяць.

Усвідомлюючи протиправний характер дій офіцера, солдат звернувся до працівників правоохоронного органу із заявою про вчинення злочину. Правоохоронці викрили майора під час одержання коштів.

Наразі йому повідомлено про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 ККУкраїни).

Слідство триває.

Досудове розслідування здійснюють слідчі третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Дніпрі) територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, за оперативного супроводу УСБУ в Дніпропетровській області та процесуального керівництва Дніпровської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону.

Навігація записів